Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Juniorzy w finałach Mistrzostw Polski „siódemek”
Home 2013 maj Juniorzy w finałach Mistrzostw Polski „siódemek”

Juniorzy w finałach Mistrzostw Polski „siódemek”

Drukuj

Juniorzy poszli w ślady starszych kolegów i także awansowali do finałów mistrzostw Polski. Wygrali turniej półfinałowy rozegrany w Bytomiu.

W fazie grupowej pokonali BBRC Łódź 28:0, Czarnych w Bytomiu 52:0, w półfinale wygrali z Juvenią Kraków 47:0, w finale zwyciężyli z Orkanem Sochaczew 14:0.