Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Z Orkanem o awans do MPJ i OOM
Home 2013 maj Z Orkanem o awans do MPJ i OOM

Z Orkanem o awans do MPJ i OOM

Drukuj

Juniorzy
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew 80:14 (59:7)


Juniorzy Budowlanych bardzo wysoko wygrali ze swoimi rówieśnikami z Sochaczewa. Goście przyjechali mocno osłabieni ponieważ jutro w meczu ligowym seniorów wystąpi kilku czołowych juniorów, ale to nie umniejsza sukcesu lubelskiej drużyny. Nasi zawodnicy byli wyraźnie lepsi w każdym elemencie gry.

Do końca eliminacji pozostał Budowlanym jeden mecz (28/29.05 w Lublinie) z Pogonią Siedlce. Bez względu na jego wynik nasi juniorzy zajmą pierwsze miejsce w eliminacjach i mają już pewny awans do finałów Mistrzostw Polski Juniorów. 

Punkty:
Patryk Ćwieka 21,
Piotr Wiśniewski 15,
Grzegorz Szczepański 15,
Szymon Okapa 14,
Artur Bartoszewski 10,
Michał Kisiak 5.
  
Kadeci
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew 0:63 (0:28)

W meczu kadetów role się odwróciły. Gospodarze wystąpili osłabieni brakiem czołowego zawodnika i kapitana Wojciecha Lubisza. Goście przeważali przez całe spotkanie, odnosząc zasłużone, wysokie zwycięstwo. Drużynie kadetów, podobnie jak juniorom, pozostał do rozegrania mecz z Pogonią Siedlce. Jednak szans na bezpośredni awans do finałów Budowlani już nie mają. Pozostaje im gra w barażach. 

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj6
W tym tygodniu11
W tym miesiącu28
Łącznie1722081