Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Porażka w Poznaniu
Home 2013 maj Porażka w Poznaniu

Porażka w Poznaniu

Drukuj

KSBPosnaniaPosnania Poznań – Budowlani Lublin 31:20 (24:15)

Dzisiaj, o ósmej rano, Budowlani udali się autokarem na zaległy mecz ekstraligi do Poznania. Z pewnością mecząca podróż nie wpłynęła pozytywnie na postawę na boisku, ponadto nie wszyscy zawodnicy mogli pojechać na dzisiejsze zawody.

Dwa proste błędy w obronie spowodowały stratę 14 punktów i to zadecydowało o porażce.  Rewanż już w sobotę. W meczu o piąte miejsce Budowlani podejmą właśnie Posnanię. Liczymy na dobrą grę i zwycięstwo.  

Skład:
Arkadiusz Ziemak, Sebastian Berestek (Adam Bobruk), Kamil Wiecaszek, Krzysztof Kędra, Wojciech Król, Kacper Filipczak (Arkadiusz Janeczko), Konrad Zając, Stanisław Niedźwiecki, Jakub Bobruk, Patryk Ćwieka, Arkadiusz Maksim (Marcin Dzioch), Wojciech Piotrowicz, Michał Węzka, Piotr Skałecki, Marcin Tatara.

Punkty:
Patryk Ćwieka 5,
Sebastian Berestek 5,
Piotr Skałecki 5,
Wojciech Piotrowicz 5.    

Uaktualnione zostały Statystyki, Klub 100 i Plebiscyt.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj6
W tym tygodniu0
W tym miesiącu126
Łącznie1722040