Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Srebrny medal juniorów
Home 2013 czerwiec Srebrny medal juniorów

Srebrny medal juniorów

Drukuj

MPJ rugby 7Mecze eliminacyjne
Budowlani Lublin - Posnania Poznań 31:7

Punkty:

Patryk Ćwieka 11, Grzegorz Szczepański 5, Szymon Okapa 5, Patryk Kiełsa 5, Filip Janeczko 5.

Budowlani Lublin - Juvenia Kraków 36:0

Punkty:

Grzegorz Szczepański 12, Szymon Okapa 5, Patryk Kiełsa 7, Jakub Bobruk 5, Arkadiusz Maksim 5, Patryk Ćwieka 2.

Półfinał
Budowlani Lublin – Lechia Gdańsk 28:0

Punkty:

Grzegorz Szczepański 10, Patryk Ćwieka 8, Arkadiusz Maksim 5, Piotr Wiśniewski 5.

Finał
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew 19:21 (12:7)

Punkty:

Artur Bartoszewski 10, Grzegorz Szczepański 5, Patryk Ćwieka 4.

W mistrzostwach Polski Juniorów Rugby 7 rozegranych na stadionie Budowlanych zajęli drugie miejsce zdobywając srebrne medale. Mecz finałowy z Orkanem Sochaczew był bardzo wyrównany i zacięty. Prowadzenie objęli Sochaczewianie 7:0, kolejne dwa przyłożenia gospodarzy dały prowadzenie do przerwy 12:7 gospodarzom. Kiedy na początku drugiej połowy Budowlani podwyższyli wynik na 19:7 wydawało się, że złoto jest blisko. Orkan Sochaczew okazał się drużyną bardzo ambitną i doprowadził do wyniku 21:19 co dało mu złote medale.
Najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju wybrany został Grzegorz Szczepański z Budowlanych Lublin.

Budowlani Lublin wystąpili w składzie: Jakub Bobruk – kapitan, Arkadiusz Maksim, Artur Bartoszewski, Filip Janeczko, Grzegorz Szczepański, Jędrzej Nowicki, Michał Rachwał, Patryk Ćwieka, Patryk Kiełsa, Piotr Wiśniewski, Rene Nalepa, Szymon Okapa.
Trener: Piotr Choduń.