Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Festyn na Poczekajce
Home 2013 czerwiec Festyn na Poczekajce

Festyn na Poczekajce

Drukuj

W sobotę (15.06.2013) Budowlani Lublin po raz kolejny odwiedzili festyn dla najmłodszych, tym razem zorganizowany przez Parafię Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu w Lublinie oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii „Poczekajka”.

Festyn był bardzo dobrze przygotowany, odwiedzający mogli wybierać w szeregu przeróżnych atrakcji i z pewnością nikt się nie nudził.

Seniorzy Budowlanych Lublin, wsparci liczną reprezentacją kadetów i młodzików, zdecydowanie wyróżniali się w kilkutysięcznym tłumie. Zawodnicy przeprowadzili pokaz podstawowych elementów gry, takich jak szarża, obrona przed szarżą, wynoszenie w aucie czy młyn. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się gry i zabawy z dziećmi, które bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach z rugbistami. Ponownie ogromną atrakcją dla dzieciaków był skok w aucie – nie brakowało śmiałków, by spojrzeć na okolicę z zupełnie innej perspektywy.

Przeprowadzono również mecz Rugby TAG, w którym wzięło udział ok. 20 dzieci w różnym wieku. Często obserwatorzy po chwili stawali się zawodnikami. Mecz był bardzo emocjonujący i dostarczył wiele radości jego uczestnikom.

Na koniec rugbiści rozdali ulotki o Klubie i zaprosili wszystkich chętnych na treningi. Nie zabrakło oczywiście wspólnego zdjęcia. Więcej fotek znajdziecie w facebookowej galerii. Wkrótce na naszej stronie klubowej pojawią się również zdjęcia Piotrka Piątka z Elbrus Studio.


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wczoraj13
W tym tygodniu49
W tym miesiącu155
Łącznie1724520