Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 OOM bez Budowlanych
Home 2013 czerwiec OOM bez Budowlanych

OOM bez Budowlanych

Drukuj

Kadeci Budowlanych Lublin niestety nie pojadą w tym roku na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży, która odbędzie się w lipcu w Łodzi. We wczorajszym meczu barażowym nasi zawodnicy ulegli Lechii Gdańsk 38:0 (21:0).

Budowlani przeważali w stałych fragmentach gry, nie potrafili jednak skutecznie bronić szerokiej gry gdańszczan. Kilka niefrasobliwych zachowań i zagrań naszej drużyny spowodowało, że dobra inicjatywa z początku meczu została oddana przeciwnikom. Lechia przeprowadzała odważne i skuteczne ataki co w efekcie dało jej zasłużone zwycięstwo.

Trzon naszej drużyny stanowią zawodnicy z pierwszego rocznika kadetów urodzeni w 1997 roku. Daje to nadzieję na dalszy rozwój i lepszy wynik w przyszłym roku.

Eliminacje do OOM zakończyliśmy na 7. miejscu.

Skład Budowlanych:
Wojciech Górczyński, Marcin Gulka, Maciej Siwiec, Marcel Frątczak, Łukasz Wierzbicki, Daniel Golonka, Jakub Siwiec, Patryk Kasperowicz, Maciej Grabowski, Jędrzej Nowicki, Przemysław Ćwieka, Jarosław Wójcik, Bolesław Kowalski, Przemysław Goral, Patryk Jasiński, Wojciech Brzezicki, Tomasz Tarapata, Michał Rachwał oraz kierownik ekipy Wojciech Lubisz.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj43
Wczoraj188
W tym tygodniu1075
W tym miesiącu2164
Łącznie1726782