Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Sukces Grzegorza Szczepańskiego
Home 2013 lipiec Sukces Grzegorza Szczepańskiego

Sukces Grzegorza Szczepańskiego

Drukuj

Grzegorz Szczepanski Grzegorz Szczepański, który kilka dni temu wywalczył z drużyną złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów został zauważony przez francuskich szkoleniowców podczas Mistrzostw Europy Juniorów w rugby 15-osobowym, które odbyły się w marcu we Francji.

Już 27 lipca nasz zawodnik wyjedzie na roczny kontrakt do klubu FC Grenoble, gdzie będzie doskonalił swoje umiejętności sportowe i kontynuował naukę w klasie międzynarodowej, wraz z innymi zawodnikami zagranicznymi.

Warto dodać, że Grzegorz Szczepański ma na swoim koncie więcej sukcesów. W tym roku, w rugby 7-osobowym, zdobył z drużyną Budowlanych srebrny medal na Mistrzostwach Polski Juniorów i indywidualnie został wybrany najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju (MVP). Ponadto jest kapitanem reprezentacji Polski U18. Reprezentował również Polskę na Mistrzostwach Europy juniorów w „siódemkach” w Palma de Mallorca.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj44
Wczoraj188
W tym tygodniu1076
W tym miesiącu2165
Łącznie1726783