Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Wojciech Piotrowicz na Uniwersjadzie w Kazaniu
Home 2013 lipiec Wojciech Piotrowicz na Uniwersjadzie w Kazaniu

Wojciech Piotrowicz na Uniwersjadzie w Kazaniu

Drukuj

Wojciech PiotrowiczReprezentacja Polski rugby 7 po raz pierwszy bierze udział w Uniwersjadzie, która tym razem odbywa się w Rosji.

W kadrze narodowej znalazł się zawodnik naszego klubu Wojciech Piotrowicz. To duże wyróżnienie dla zawodnika, klubu, miasta i województwa.

Gratulujemy!

W pierwszym dniu zawodów Polska pokonała Ukrainę 34:0 (22:0) oraz Kanadę 24:15 (12:10). Szczególne drugie spotkanie miało dramatyczny przebieg. Kanada rozpoczęła od prowadzenia 10:0, ale nasz zespół już do przerwy wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał do końca meczu.

Jutro  o godzinie 14.24 zagramy z Rosją o pierwsze miejsce w grupie, ale już zapewniliśmy sobie awans do ćwierćfinału, w którym zagramy z Francją lub Włochami.   

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj6
W tym tygodniu0
W tym miesiącu126
Łącznie1722040