Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Lato w Mieście z Budowlanymi przedłużone do końca sierpnia!
Home 2013 sierpień Lato w Mieście z Budowlanymi przedłużone do końca sierpnia!

Lato w Mieście z Budowlanymi przedłużone do końca sierpnia!

Drukuj

Lato w MiesciePrzez cały lipiec, w ramach akcji „Lato w Mieście”, w każdy wtorek na boisku klubowym KS Budowlani w Lublinie od godz. 11.00 do 12.30 odbywały się bezpłatne zajęcia z rugby (ze szczególnym uwzględnieniem rugby TAG).

Treningi prowadził kapitan drużyny seniorów Stanisław Powała-Niedźwiecki oraz Sebastian Berestek – Regionalny Oficer Rozwoju Rugby.

W zajęciach uczestniczyło średnio 10–20 dzieci (chłopcy i dziewczęta) na każdej jednostce treningowej. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno samych uczestników, jak i ich rodziców, licznie zasiadających na trybunach. Uczestnicy zabaw z jajowatą piłką to w większości uczniowie pobliskich szkół podstawowych.

Podczas akcji trener Stanisław miał możliwość pozyskania nowych adeptów do klubowej drużyny mini-żaków i żaków. lato w miescie10


W związku z tak pozytywnym odbiorem naszej akcji, zaplanowano przedłużenie inicjatywy do końca sierpnia.
Zajęcia, podobnie jak dotychczas, będą się odbywać w każdy wtorek od godziny 11.00 do 12.30.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj8
Wczoraj6
W tym tygodniu39
W tym miesiącu204
Łącznie1724569