Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Budowlani na OKKWM
Home 2013 sierpień Budowlani na OKKWM

Budowlani na OKKWM

Drukuj

7 sierpnia 2013 zakończyła się w Puławach Ogólnopolska Konsultacja Kadr Wojewódzkich Młodzików.

Miło nam poinformować, że wszyscy zawodnicy KS Budowlani Lublin powołani na tę imprezę aktywnie i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w treningach prowadzonych m.in. przez trenera kadry kadetów i juniorów Krzysztofa Okapę oraz Oficera Rozwoju Krzysztofa Krzewickiego.

Warto dodać, że trzech młodzików Budowlanych: Arkadiusz Dankiewicz, Wojciech Brzezicki i Jakub Kamiński zostało wyróżnionych za postawę na boisku i nagrodzonych koszulkami z logo Polskiego Związku Rugby.

Wyróżnionym życzymy, aby zapał z jakim angażują się w rozwijanie swoich umiejętności widoczny był w następnych tego typu akcjach.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj6
W tym tygodniu0
W tym miesiącu126
Łącznie1722040