Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Zwycięstwo w Krakowie
Home 2013 sierpień Zwycięstwo w Krakowie

Zwycięstwo w Krakowie

Drukuj

KSBJuveniaJuvenia Kraków – Budowlani Lublin 19:31 (7:7, 7:7, 0:17, 5:0)

W drugim meczu towarzyskim przygotowującym do rozgrywek Ekstraligi nasi seniorzy wygrali w Krakowie z czołowym zespołem I ligi Juvenią Kraków 31:19. Grano 4 x 20  minut.

Dwie pierwsze części były w miarę wyrównane, w trzeciej zdecydowany prym wiedli Budowlani zdobywając trzy przyłożenia. Trener Andrzej Kozak był zadowolony z przebiegu sparingu, chociaż, jak stwierdził, drużyna nie ustrzegła się kilku prostych błędów. Największym problemem zespołu wydaje się być utrzymanie równej gry przez całe spotkanie.

Za tydzień Budowlani wyjeżdżają na dwudniowe mistrzostwa Polski w rugby 7 do Łodzi, a za dwa tygodnie zaczynają Ekstraligę.

Punkty:
Przemysław Ćwieka 10,
Wojciech Piotrowicz 6,
Piotr Skałecki 5,
Bartłomiej Jasiński 5,
Kamil Wiecaszek 5.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj8
Wczoraj6
W tym tygodniu39
W tym miesiącu204
Łącznie1724569