Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży
Home 2013 wrzesień Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży

Drukuj

LOZRKSBW niedzielę 22.09.2013 na stadionie przy ulicy Krasińskiego 11 w Lublinie odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży do lat 15 oraz Turniej Grand Prix – Mistrzostwa Polski Kadetów w rugby 7 zorganizowany przez Lubelski Okręgowy Związek Rugby przy współpracy z KS „Budowlani” Lublin.

W Turnieju wystartowało 18 drużyn w 4 kategoriach wiekowych - łącznie ponad 200 uczestników.

Najliczniej obsadzony był Turniej w kategorii mini żak, w którym wystąpiło 8 zespołów. Organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale dla trzech pierwszych drużyn z kategorii mini żaki, żak i młodzik oraz puchary dla zwycięzców i dyplomy dla wszystkich drużyn uczestniczących w zawodach.   

Wyniki:

Mini żak

Grupa A  
                         
MKR Siedlce – SMS Niemce 2        2:0
Pogoń Siedlce – SP 38 Lublin         0:2
SMS Niemce 2 - SP 38 Lublin         0:1
MKR Siedlce – Pogoń Siedlce         2:0
Pogoń Siedlce – SMS Niemce 2     2:1
SP 38 Lublin – MKR Siedlce            0:4

Tabela grupy A
1. MKR Siedlce           3    9    8:0
2. SP 38 Lublin           3    7    3:4
3. Pogoń Siedlce        3    5    2:5
4. SMS Niemce 2        3    3    1:5

Grupa B
Skra Warszawa – SP 29 Lublin              5:0            
Budowlani Lublin – SMS Niemce 1       5:0
SP 29 Lublin – SMS Niemce 1                6:1
Skra Warszawa – Budowlani Lublin      5:1
Budowlani Lublin - SP 29 Lublin            0:4
SMS Niemce 1 – Skra Warszawa           0:5

Tabela grupy B
1. Skra Warszawa         3    9    15:1
2. SP 29 Lublin              3    7    10:6
3. Budowlani Lublin      3    5    6:9
4. SMS Niemce 1          3    3    1:16

o miejsca 7-8 SMS Niemce 2 – SMS Niemce 1    3:2
o miejsca 5-6 Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce 4:1
o miejsca 3-4 SP 29 Lublin – SP 38 Lublin         4:3
o miejsca 1-2 MKR Siedlce – Skra Warszawa      3:2

Klasyfikacja końcowa
1. MKR Siedlce                trener Grzegorz Pliszka
2. Skra Warszawa            trener Piotr Michałowski
3. SP 29 Lublin                trener Artur Aleksandrowicz
4. SP 38 Lublin                trener Dariusz Harasymiuk
5. Budowlani Lublin      trener Wojciech Piotrowicz
6. Pogoń Siedlce             trener Piotr Wedziuk
7. Szkółka Mistrzostwa Sportowego Niemce 2    trener Emanuel Józefacki
8. Szkółka Mistrzostwa Sportowego Niemce 1    trener Piotr Kot

Żak
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew      1:9
Pogoń Siedlce – MKR Siedlce                 1:3
Budowlani Lublin – MKR Siedlce              2:7
Orkan Sochaczew – Pogoń Siedlce          8:1
Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce           4:6
Orkan Sochaczew – MKR Siedlce             4:1

Tabela końcowa żaków
1. Orkan Sochaczew    3    9    21:3    trener Maciej Misiak
2. MKR Siedlce            3    7    11:7    trener Grzegorz Pliszka
3. Pogoń Siedlce         3    5    8:15    trener Piotr Wedziuk
4. Budowlani Lublin    3    3    7:22    trener Stanisław Niedźwiecki

Młodzik
Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce           17:26
Orkan Sochaczew – Pogoń Siedlce          19:12
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew    12:28

Tabela końcowa młodzików
1. Orkan Sochaczew    2    6    47:24        trener Tomasz Malesa
2. Pogoń Siedlce            2    4    38:36        trener Paweł Kuligowski
3. Budowlani Lublin    2    2    29:54        trener Jacek Zalejarz

Kadet – Grand Prix Mistrzostwa Polski rugby 7

Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew    0:14
Orkan Sochaczew – MKR Siedlce          35:0
Budowlani Lublin – MKR Siedlce            35:0
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew    5:24
Orkan Sochaczew – MKR Siedlce          56:0
Budowlani Lublin – MKR Siedlce            33:0

Tabela
1. Orkan Sochaczew      4    12    129:5    trener Maciej Misiak
2. Budowlani Lublin    4    8    73:38    trener Sebastian Berestek
3. MKR Siedlce              4    4    0:159        trener Wojciech Plichta

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar








Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wczoraj13
W tym tygodniu51
W tym miesiącu268
Łącznie1723380