Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Turniej barażowy rugby 7
Home 2013 październik Turniej barażowy rugby 7

Turniej barażowy rugby 7

Drukuj

Od tego sezonu mistrzostwa Polski seniorów rugby 7 odbywają się w formule trzech dwudniowych turniejów Grand Prix. Weźmie w nich udział sześć najlepszych drużyn z ostatnich finałów Mistrzostw Polski oraz sześć z dzisiejszego turnieju barażowego.

W barażu rozegranym na stadionie Skry Warszawa, Budowlani Lublin w meczach grupowych przegrali z Ogniwem Sopot 21:33 i wygrali z RC Częstochowa 40:0.

W meczach o miejsca 4-6
pokonali Frogs Warszawa 36:5 oraz AZS AWFiS Gdańsk 45:5 i zajęli czwarte miejsce co dało im awans do finałowych turniejów.