Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Porażka z Łodzią
Home 2013 październik Porażka z Łodzią

Porażka z Łodzią

Drukuj

BudLodzKSBBudowlani Lublin - Budowlani Łódź 24:36 (17:21)

Kibice jeszcze na dobre nie zasiedli na trybunach a łodzianie prowadzili już 7:0. Straciliśmy przyłożenie w 2 minucie meczu, co prawda Wojciech Piotrowicz odpowiedział z rzutu karnego, ale po niespełna 20 minutach przegrywaliśmy już 3:21 i zanosiło się na pogrom.

Nasza drużyna nie poddała się i zaczęła odrabiać straty, przejęła inicjatywę, osiągnęła przewagę terytorialną i posiadania piłki. Przyniosło tu przyłożenia zdobyte przez Stanisława Powałę-Niedźwieckiego i Marcina Tatarę, dwukrotnie skutecznie podwyższone przez Wojtka Piotrowicza, do przerwy było już tylko 17:21.

Niestety, druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza. Znowu szybkie punkty łodzian i 17:26. Zryw gospodarzy, przyłożenie i podwyższenie zdobyte przez Wojciecha Piotrowicza dało nadzieję licznie zgromadzonym, pomimo przenikliwego zimna, wiernym kibicom. W ostatniej części meczu to przyjezdni osiągnęli wyraźną przewagą i zdobyli jeszcze 10 punktów, zasłużenie zwyciężając w dzisiejszym meczu.  

Budowlani Lublin z pewnością nie będą mogli zaliczyć do udanej właśnie zakończonej rundy jesiennej ekstraligi. Tylko jedno zwycięstwo i ostatnie miejsce w tabeli to sygnał ostrzegawczy. Trzeba będzie bardzo solidnie przygotować się do rundy rewanżowej żeby uchronić się przed koniecznością gry w meczach o utrzymanie w ekstralidze.       

Skład:
Arkadiusz Ziemak (65. Piotr Nojszewski), Kamil Wiecaszek (41. Sebastian Berestek), Krzysztof Kędra (55. Konrad Zając), Wojciech Król, Jakub Jasiński, Piotr Wiśniewski, Michał Pietrkiewicz (70. Kacper Filipczak), Stanisław Powała-Niedźwiecki, Jakub Bobruk, Patryk Ćwieka, Jakub Stelmach, Wojciech Piotrowicz, Michał Węzka, Piotr Skałecki (65. Marcin Dzioch), Marcin Tatara.

Punkty:
Wojciech Piotrowicz 14,
Stanisław Powała-Niedźwiecki 5,
Marcin Tatara 5.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wczoraj0
W tym tygodniu16
W tym miesiącu4
Łącznie1722582