Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 II Turniej Świąteczny Rugby TAG
Home 2013 grudzień II Turniej Świąteczny Rugby TAG

II Turniej Świąteczny Rugby TAG

Drukuj

W sobotę 21.12.2013 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 1 przy ul. Podwale 11 odbył się II Turniej Świąteczny Rugby TAG dla zawodników KS Budowlani Lublin.

Wzięło w nim udział 7 zespołów w skład, których weszli zawodnicy od żaka do seniora, jedna drużyna składała się z samych oldboyów.

Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Pomimo, że były bardzo zacięte, na co wskazywało wiele remisowych wyników, odbywały się zgodnie z zasadami fair-play. Oprócz grających drugie tyle stanowili kibice - zawodnicy, rodzice i przyjaciele rugby.

Turniej nie umknął uwadze mediów. Przedświąteczne zmagania rugbistów rejestrowała ekipa TVL, Radia Centrum, redaktor Gazety Wyborczej oraz niezawodny fotograf Piotr Piątek z Elbrus Studio.

Po Turnieju odbyło się spotkanie świąteczne, na którym nie zabrakło życzeń, wigilijnych potraw oraz drobnej „gwiazdki” w postaci kalendarzy klubowych na 2014 rok.

Prezes klubu w imieniu Zarządu nagrodził okolicznościowymi dyplomami zaangażowanych w życie klubu rodziców - Panią Renatę Gawrońską i Pana Piotra Grabowskiego oraz Piotra Piątka Elbrus Studio.

Końcowa klasyfikacja Turnieju:

1. 9-tki (Jakub Bobruk, Wojciech Lubisz, Wojciech Brzezicki, Jakub Kamiński) – 10 pkt. 15-4 w przyłożeniach
2. Topory - 9 pkt. 14-7
3. Oldboye - 9 pkt. 13-7
4. Grabarze - 5 pkt. 11-14
5. Rude Koty - 4 pkt. 13-15
6. Alcatras - 4 pkt. 10-14
7. Weterynarze – 1 pkt. 4-19

Sędziowie zawodów: Bartłomiej Kosiak i Piotr Choduń.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj109
Wczoraj188
W tym tygodniu1141
W tym miesiącu2230
Łącznie1726848