Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Porażka z Ogniwem
Home 2014 kwiecień Porażka z Ogniwem

Porażka z Ogniwem

Drukuj

OgniwoKSBBudowlani Lublin – Ogniwo Sopot 21:25 (11:15)

Nie udał się Budowlanym rewanż za jesienną porażkę w Sopocie (17:27). Chociaż ambicji i woli walki nie można im odmówić, jednak w końcowej klasyfikacji może zabraknąć punktów. Tym bardziej żal, że zwycięstwo z pewnością leżało w zasięgu gospodarzy.

Mecz zaczął się od bardzo dobrego okresu gry lublinian. Konsekwencją szybkiej i ciekawej gry, było położenie Wojciecha Króla i punkty z rzutu karnego wykonanego przez Piotra Skałeckiego. Niestety dwa błędy w obronie skwapliwie wykorzystali sopocianie i po pierwszej części spotkania wyszli na prowadzenie 15:11.

Druga odsłona zaczęła się od trzech punktów z rzutu karnego przyjezdnych i przegrywaliśmy już 11:18. Gdy żółtą kartką ukarany został jeden z zawodników Ogniwa, Budowlani wykorzystali dziesięciominutową przewagę gry o jednego więcej, zdobyli 10 punktów i objęli prowadzenie 21:18. Niestety, nie ustrzegli się błędu, po którym rywale zdobyli przyłożenie w „słupach” i prowadzili 25:21. Pomimo bardzo ambitnych prób naszej drużyny nie udało się już zmienić niekorzystnego wyniku spotkania.

Skład:
Arkadiusz Ziemak 5, Konrad Zając, Krzysztof Kędra (Michał Kowal), Wojciech Król 5, Kamil Wiecaszek, Michał Pietrkiewicz, Piotr Wiśniewski, Stanisław Powała-Niedźwiecki, Jakub Bobruk, Patryk Ćwieka, Krzysztof Szczepański, Piotr Skałecki, Michał Węzka, Kacper Filipczak, Marcin Dzioch (Tomasz Zduńczuk).

Punkty:
Piotr Skałecki 11,
Wojciech Król 5,
Arkadiusz Ziemak 5.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wczoraj8
W tym tygodniu40
W tym miesiącu205
Łącznie1724570