Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Kadeci awansowali do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Home 2014 kwiecień Kadeci awansowali do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Kadeci awansowali do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Drukuj

Orkan Sochaczew – Budowlani Lublin 25:27 (17:12)

Dramatyczny przebieg miało rozegrane na wyjeździe spotkanie naszych kadetów z głównym rywalem do pierwszego miejsca w eliminacjach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Orkanem Sochaczew.

Zaczęło się bardzo niedobrze, przegrywaliśmy już 0:17, ale jeszcze do przerwy udało się odrobić część strat.

Po przerwie walka trwała do ostatniego gwizdka. Decydujące o zwycięstwie przyłożenie padło w ostatniej akcji zawodów.

Kadetom pozostał już tylko mecz ze Skrą Warszawa w Lublinie, ale bez względu na jego wynik Budowlani zajmą pierwsze miejsce w eliminacjach premiowane bezpośrednim awansem. Pozostałe drużyny będą musiały uczestniczyć w systemie baraży.

Duże słowa uznania należą się naszym młodym zawodnikom, tym bardziej, że część z nich jest w trakcie zdawania końcowych egzaminów gimnazjalnych.