Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Porażka z Orkanem
Home 2014 maj Porażka z Orkanem

Porażka z Orkanem

Drukuj

OrkanKSBBudowlani Lublin - Orkan Sochaczew 15:51 (10:20)

Naszym seniorom nie udało się przerwać pasma porażek. Tym razem ulegli Orkanowi Sochaczew, który ciągle ma szansę na grę w pierwszej czwórce.

Początek meczu nie zapowiadał tak wysokiej porażki. Co prawda w pierwszych minutach goście pierwsi zdobyli punkty z położenia i skutecznie je podwyższyli obejmując prowadzenie 7:0.
Kilka minut później po indywidualnej akcji i blisko czterdziestometrowym rajdzie przyłożył Patryk Ćwieka. Niestety Piotr Skałecki nie trafił w bramkę rywali i do remisu brakowało 2 punktów. Po skutecznym karnym Orkana przegrywaliśmy 5:10.

Najładniejsze położenie w meczu zdobyli gospodarze. Piotr Skałecki doskonale kopnął piłkę na nieobstawione skrzydło gdzie czekał Tomasz Zduńczuk i pewnie zdobył 5 punktów. Był to świetnie wykonany tzw. kick pass, jaki można oglądać w wykonaniu najlepszych zawodników na świecie.

Niestety od tej pory punkty zdobywali sochaczewianie. Do przerwy objęli prowadzenie 20:10 i systematycznie je powiększali. Ostatnie położenie było jednak dziełem naszej drużyny. Rozmiary porażki zmniejszył Adam Bobruk.