Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży
Home 2014 maj Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży

Drukuj

LOZRKSBW niedzielę 25.05.2014 w Lubinie odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży zorganizowany przez Lubelski Okręgowy Związek Rugby i KS „Budowlani” Lublin.

Bardzo dobrze wypadły lubelskie drużyny. Zwyciężyliśmy w kategorii młodzik i żak, a mini żacy zajęli drugie miejsce.

Warto zwrócić uwagę na udany występ drużyn mini żaków ze Szkoły Podstawowej w Spiczynie (debiutanci na Turnieju) oraz zespołu z Łęcznej. Cieszy również drugie miejsce Budowlanych prowadzonych przez Jacka Homę.

W żakach debiutowała drużyna z Małej Akademii Rugby „Kunickiego” prowadzona przez Piotra Skałeckiego. W tej kategorii wiekowej najlepsi okazali się podopieczni Stanisława Powały-Niedźwieckiego, którzy po bardzo dobrym i emocjonującym meczu, decydującym o pierwszym miejscu, pokonali Pogoń Siedlce 5:3.

Na wysokim poziomie stał także turniej młodzików. W świetnym stylu wygrali go zawodnicy trenera Jacka Zalejarza prowadzeni dzisiaj przez Piotra Chodunia.

Po Turnieju odbył się jeszcze jeden ciekawy mecz. Lubelscy mini żacy zagrali z rodzicami. Tym razem zwyciężyli rodzice, którzy "wykorzystali" zmęczenie słońcem i Turniejem swoich pociech, ale dzieci obiecują, że w rewanżu tak łatwo już nie będzie.

Organizatorzy Turnieju serdecznie dziękują za pomoc rodzicom, którzy przygotowali poczęstunek dla uczestników Turnieju – grillowane kiełbaski i wspaniałe ciasta.

Dziękujemy również panu Mariuszowi Kondraciukowi, przedstawicielowi regionalnemu producenta wody firmy PiastPol z miasta Pniewy na Mazowszu, za nieodpłatne zapewnienie kubeczków, dystrybutorów i kilkunastu 19-litrowych butli z wodą źródlaną dla młodych rugbistów.