Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Pozytywnie zakręceni
Home 2014 czerwiec Pozytywnie zakręceni

Pozytywnie zakręceni

Drukuj

pozytywnie zakreceni 2014.06.1509W niedzielę, 15.06.2014, na Placu Litewskim odbył się festyn „Pozytywnie zakręceni”. Na zaproszenie Lubelskiego Centrum Edukacji Zawodowej, które udostępniło gościnnie swoje stanowiska, wzięli w nim udział rugbiści Budowlanych Lublin.

Seniorzy, juniorzy i kadeci naszego klubu zorganizowali gry i zabawy dla dzieci. Wszyscy bawili się znakomicie. Najmłodszą uczestniczką była dziewczynka, która miała rok i cztery miesiące.

Na bramkę kopali nie tylko najmłodsi, swoich sił próbowali także dorośli. Graliśmy z nimi w rugby TAG, próbowaliśmy gry w kontakcie na treningowych tarczach.

Była to świetna promocja dyscypliny i klubu oraz fajna zabawa.     

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj9
W tym tygodniu13
W tym miesiącu0
Łącznie1722053