Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Za wysoka porażka w Poznaniu
Home 2014 czerwiec Za wysoka porażka w Poznaniu

Za wysoka porażka w Poznaniu

Drukuj

KSBPosnaniaPosnania Poznań – Budowlani Lublin 43:10 (10:0)

Niestety, dziewięciopunktowa zaliczka z Lublina w meczach play out nie wystarczyła do utrzymania się w ekstralidze. Co prawda jest decyzja Komisji Gier i Dyscypliny PZR o degradacji Ogniwa Sopot, ale na ostateczne rozstrzygnięcia trzeba jeszcze poczekać. Być może dojdzie do barażu o jedno zwolnione miejsce przez sopocian ze Skrą Warszawa.  

Skład:
Arkadiusz Ziemak, Adam Bobruk, Kamil Wiecaszek, Wojciech Król, Artur Bartoszewski, Kacper Filipczak, Michał Pietrkiewicz, Piotr Wiśniewski, Jakub Bobruk, Piotr Skałecki, Tomasz Zduńczuk, Krzysztof Szczepański, Grzegorz Szczepański, Filip Janeczko, Michał Węzka. 

Punkty:
Adam Bobruk 5,
Piotr Skałecki 5.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj9
W tym tygodniu13
W tym miesiącu0
Łącznie1722053