Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Lato z rugby w „Budowlanych”
Home 2014 sierpień Lato z rugby w „Budowlanych”

Lato z rugby w „Budowlanych”

Drukuj

lato z rugby 201402Klub Sportowy „Budowlani” Lublin już kolejny rok włącza się w prowadzenie akcji „Lato w mieście”.

Przez cały lipiec, w ramach „Lata z rugby”, cztery razy w tygodniu odbywały się treningi dla najmłodszych.

W każdy poniedziałek i środę lipca na boisku klubowym KS „Budowlani” od godz. 11.00 do 12.30 treningi prowadził Stanisław Powała-Niedźwiecki, zaś we wtorki i czwartki na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 40 zajęcia prowadzili Piotr Choduń i Mirosław Kwiatkowski.

W treningach uczestniczyło średnio kilkanaścioro dzieci (chłopcy i dziewczęta). Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników, w większości uczniów pobliskich szkół podstawowych oraz ich rodziców.

Akcja „Lato z rugby” trwa przez całe wakacje. Zapraszamy, więc do końca sierpnia wszystkich zainteresowanych zabawą jajowatą piłką. Mamy nadzieję, że część z nich zasili szeregi zawodników naszego klubu.


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj128
Wczoraj188
W tym tygodniu1160
W tym miesiącu2249
Łącznie1726867