Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Po raz pierwszy z Frogsami
Home 2014 wrzesień Po raz pierwszy z Frogsami

Po raz pierwszy z Frogsami

Drukuj

KSBFrogsFrogs Warszawa - Budowlani Lublin

Po raz pierwszy w historii spotkań ligowych Budowlani spotkają się z zespołem Frogs & Co z Warszawy.

Przeciwnik jest dość egzotyczny. W zdecydowanej większości występują w nim obcokrajowcy pracujący w Polsce, głównie gracze z Francji i Wielkiej Brytanii, ale zdarzają się również np. z Nowej Zelandii. Rywal jest nieobliczalny, potrafi skompletować bardzo silny skład na mecz a za tydzień mieć problemy kadrowe. Jest to specyfika tej drużyny. Są groźni gdy żaden zawodnik nie wyjedzie na weekend do domu. Przed tygodniem przegrali na własnym boisku z Alfą Bydgoszcz (7:43). Mają przełożony pierwszy mecz z Budowlanymi Łódź.

Przypomnijmy, że nasza drużyna zaczęła od dwóch cennych zwycięstw na własnym boisku z Legią Warszawa (42:40) i Skrą Warszawa (22:17).

Liczymy, że w sobotnim meczu dobra passa zostanie podtrzymana!

 

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Wczoraj13
W tym tygodniu48
W tym miesiącu154
Łącznie1724519