Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Wysokie zwycięstwo Budowlanych
Home 2014 październik Wysokie zwycięstwo Budowlanych

Wysokie zwycięstwo Budowlanych

Drukuj

AlfaKSBBudowlani Lublin – Alfa Bydgoszcz 98:0 (43:0)

Dwa zwycięstwa odniesione na wyjeździe przez ekipę z Bydgoszczy mogły sugerować, że dzisiejsze spotkanie będzie wyrównane, jednak już w pierwszej minucie przyłożenie dla lublinian zdobył Adam Bobruk, a w 10. minucie było 17:0. W tym momencie oczywiste się stało, że w tym meczu zwycięzcami mogą być tylko Budowlani, niewiadomą pozostawał rozmiar zwycięstwa.

Niekwestionowanym „królem” pola punktowego został nie kto inny, jak Wojciech Król, który aż sześciokrotnie przyłożył piłkę na polu punktowym rywali. Piotr Skałecki uczynił to trzy razy, ale dorzucił jeszcze 9 celnych podwyższeń, co dało imponujący bilans trzydziestu trzech punktów.

Poza wysokim zwycięstwem cieszą zmiany wykonane przez lubelskich trenerów. Zmiennicy, wielokrotnie jeszcze juniorzy, wcale nie zwolnili tempa zdobywania punktów i mieli świetną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności.