Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Rugby w Gimnazjum nr 10 w Lublinie
Home 2015 kwiecień Rugby w Gimnazjum nr 10 w Lublinie

Rugby w Gimnazjum nr 10 w Lublinie

Drukuj

LOZRLubelski Okręgowy Związek Rugby, reprezentowany przez prezesa Macieja Powała-Niedźwieckiego, podpisał 15.04.2015 porozumienie z Gimnazjum nr 10 im. Księdza Jana Twardowskiego w Lublinie, reprezentowanym przez dyrektora Tomasza Szabłowskiego, w sprawie współpracy we wprowadzeniu rugby do szkoły.

W roku szkolnym 2015/2016 w Gimnazjum nr 10 zostanie uruchomiona klasa z rozszerzonym programem wychowania fizycznego - dodatkowe 4 godziny z rugby.

Prowadzącym zajęcia będzie nauczyciel szkoły, znany i doświadczony trener Stanisław Więciorek.

LOZR pomoże w wyposażeniu placówki w specjalistyczny sprzęt sportowy oraz organizacji i udziale w zawodach sportowych. Szkoła zobowiązała się do zorganizowania dodatkowych zajęć sportowych z rugby, zagwarantowania opieki pedagogicznej, udziału w zawodach i udostępnienia szkolnych obiektów sportowych.

Wszystkich uczniów klas szóstych chętnych do gry w rugby zapraszamy do Gimnazjum nr 10 przy ulicy Wajdeloty 12 w Lublinie!


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj108
Wczoraj188
W tym tygodniu1140
W tym miesiącu2229
Łącznie1726847