Budowlani Lublin przygotowali pokaz rugby, który będzie można zobaczyć podczas I Lubelskich Dni Olimpijczyka.
W dniach 13-14 czerwca na stadionie Arena Lublin odbędą się I Lubelskie Dni Olimpijczyka. Organizatorzy zapewnili szereg atrakcji i pokazów sportowych.
Również rugbiści zademonstrują swoje umiejętności zgromadzonym kibicom i gościom.
Udział rugby w pikniku olimpijskim nie jest przypadkowy - w programie zbliżających się Igrzysk Olimpijskich są rugby w odmianie siedmioosobowej kobiet i mężczyzn. Serdecznie zapraszamy!
Program
Boisko główne
Deichmann Mini Mistrzostwa
09:00-17:00
Boisko boczne naturalne
XXI Międzynarodowy Festiwal Piłki Siatkowej (Organizatorzy: Towarzystwo Piłki Siatkowej i Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej)
Boisko boczne BTS
pokazy i zawody (w międzyczasie każdy może spróbować zagrać w daną dyscyplinę)
10:30 – Pokaz karate + taekwon-do
11:00 – Lekkoatletyka: pokaz skoku o tyczce, zawody sprintu
12:00 – Turniej bokserski (NAMIOT)
14:00 – Pokaz zapasów
14:30 – Pokaz futbolu amerykańskiego
15:15 – Pokaz badmintona
16:00 – Pokaz rugby
Cały czas:
Na parkingu dla busów przy boiskach bocznych koszykówka – dwa kosze, gry i zabawy z zawodnikami;
Prezentacje związków sportowych wzdłuż ALEI SPORTU przed Namiotem Olimpijskim.
Namiot Olimpijski
Fotobudka
Prezentacje filmów i zdjęć – TVP (p. Tomasz Jasina)
12:00 – 14:00 - Turniej bokserski
NIEDZIELA 14.06.2015 r.
Boisko główne
Deichmann MiniMistrzostwa
09:00-17:00
Boisko boczne naturalne
XXI Międzynarodowy Festiwal Piłki Siatkowej
Namiot Olimpijski
Fotobudka
Prezentacje filmów i zdjęć – TVP (p. Tomasz Jasina)
Występy muzyczne
Rozmowy z Olimpijczykami
VIP:
Dariusz Czernik – Mistrz Europy siłowanie na rękę
Konrad Czerniak – pływanie
Edward Skorek, Tomasz Wojtowicz, Marcin Prus, Jerzy Welcz, Grzegorz Wagner – siatkówka
Karolina Michalczuk – boks.
11:00 – pokaz bokserski
11:45 – występ muzyczny
12:15 – rozmowa z Olimpijczykiem
12:45 – siłowanie na rękę
13:30 – wręczenie nagród dla zwycięzców Turnieju Siatkarskiego
14:00 – rozmowa z Olimpijczykiem
14:30 – występ muzyczny
15:00 – wyciskanie na ławeczce
15:45 – rozmowa z Olimpijczykiem
16:15 – występ muzyczny
17:30 – wręczenie nagród za Deichmann MiniMistrzostwa
W załącznikach materiały organizatora:
Mapa.jpg
Program sobota.jpg
Program niedziela.jpg
Plakat.jpg
Informacja prasowa.pdf