Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Pracowity weekend rugbistów Budowlanych
Home 2015 czerwiec Pracowity weekend rugbistów Budowlanych

Pracowity weekend rugbistów Budowlanych

Drukuj

Najważniejszym wydarzeniem w zbliżający się weekend z pewnością będzie rewanżowy mecz seniorów w walce o ekstraligę ze Skrą Warszawa. Przed tygodniem w Lublinie przegraliśmy 12 punktami. Z pewnością strata jest do odrobienia. Liczymy na ambicję i zdeterminowanie naszej drużyny w walce o powrót w szeregi najlepszych. Mecz rozpocznie się w sobotę w Warszawie o godzinie 14.00. 

W sobotę o medale będą rywalizować kadeci naszego klubu. W Łodzi zostanie rozegrany finał mistrzostw Polski w rugby 7, do którego zakwalifikowało się sześć klubów. Drużyna prowadzona przez Jacka Zalejarza z pewnością powalczy o medale w olimpijskiej odmianie rugby.

Na trzydniową konsultację do Janowa Lubelskiego udali się młodzicy - podopieczni Piotra Chodunia. Drużyna przygotowuje się do finałowego turnieju Dzieci i Młodzieży, który zostanie rozegrany 27 czerwca w Siedlcach.

Najmłodsi - mini żacy i żacy będą demonstrowali rugby TAG na Pikniku Olimpijskim na stadionie Arena Lublin. Wesprą ich juniorzy, którzy zademonstrują publiczności podstawowe elementy gry, takie jak szarża, związanie młynowe, podnoszenie w aucie.
Serdecznie zapraszamy na Piknik!

Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia!


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj6
W tym tygodniu11
W tym miesiącu28
Łącznie1722081