Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Zwycięstwo juniorów, porażka kadetów
Home 2015 wrzesień Zwycięstwo juniorów, porażka kadetów

Zwycięstwo juniorów, porażka kadetów

Drukuj

Juniorzy
Juvenia Kraków – Budowlani Lublin 0:55 (0:22)

Punkty:

Konrad Posłajko 15,
Jakub Kamiński 15,
Bartłomiej Daszczyk 10,
Łukasz Mańko-Musiał 10,
Arkadiusz Dankiewicz 5.

Kadeci
Juvenia Kraków – Budowlani Lublin 54:5 (21:0)

Punkty:

Adrian Jóźwiak 5.

W tym roku eliminacje mistrzostw Polski juniorów w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz mistrzostw Polski kadetów w rugby XV prowadzone są centralnie przez Polski Związek Rugby, a drużyny zostały podzielone na dwie grupy: północną i południową.  Zgodnie z kalendarzem naszym młodym rugbistom przyszło rywalizować w Krakowie z drużynami Juvenii.

Juniorzy pewnie i wysoko pokonali rywali, będąc zdecydowanie lepszą ekipą przez całe spotkanie. To już ich drugie zwycięstwo w tych rozgrywkach, poprzednio równie wysoko pokonali Pogoń Siedlce (46:7).

Kadeci meczem w Krakowie rozpoczęli rywalizację o awans do finałów mistrzostw Polski. Nasza drużyna jest dopiero w fazie budowy, duża grupa zawodników debiutowała w tym spotkaniu. Pomimo wysokiego wyniku przebieg spotkania nie wyglądał tak źle. Liczymy, że z każdym meczem będzie coraz lepiej.  


Kadeci


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj136
Wczoraj188
W tym tygodniu1168
W tym miesiącu2257
Łącznie1726875