Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Zwycięstwo w Łodzi
Home 2015 październik Zwycięstwo w Łodzi

Zwycięstwo w Łodzi

Drukuj

KSBBudLodzKS Budowlani Łódź – Budowlani Lublin 14:29 (0:10)

Budowlani Lublin odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo w I lidze.
Tym razem w przełożonym meczu wygrali w Łodzi z KS Budowlani Łódź. Cieszy dobra passa i przełamanie drużyny. Miejmy nadzieję, że będzie już tylko lepiej. Wprawdzie za tydzień, przy okazji obchodów jubileuszu 40-lecia klubu zmierzymy się z Juvenią Kraków, liderem ligi, drużyną, która pomimo utrzymania się w ekstralidze przystąpiła do rozgrywek w naszej klasie rozgrywkowej, ale liczymy na dalszą coraz lepszą grę zespołu trenera Sebastiana Berestka.

Wracając do dzisiejszego meczu. Lublinianie do przerwy prowadzili 10:0, a wszystkie punkty zdobył Adam Bobruk (przyłożenie, podwyższenie i karny).

Początek drugiej połowy należał do gospodarzy, którzy objęli prowadzenie 14:10. Jednak decydująca część meczu należała do nas. W ostatnich dwudziestu minutach zdobyliśmy 19 punktów (3 przyłożenia) i zainkasowaliśmy punkt bonusowy za cztery przyłożenia.    

W naszych barwach po raz drugi na boisku pojawił się Robert Ciechoński -  nauczyciel wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej z Tomaszowic. Przygodę z rugby zaczął razem ze swoimi uczniami. Oni regularnie występują w różnego rodzaju turniejach (między innymi na Stadionie Narodowym), on pozazdrościł wychowankom, rozpoczął treningi w seniorach i zaczyna występować w I Idze.

Skład:
Kamil Wiecaszek, Adam Bobruk, Robizon Kelberashvili, Michał Świderski, Bartłomiej Gawroński, Paweł Niedziółka, Konrad Zając, Bartłomiej Jasiński, Wojciech Lubisz, Arkadiusz Gospodarek, Mariusz Zając (Robert Ciechoński), Bartłomiej Mazur, Patryk Ćwieka, Jakub Gładkowski, Patryk Jasiński.

Punkty:
Adam Bobruk 19,
Bartłomiej Jasiński 5,
Kamil Wiecaszek 5.


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj125
Wczoraj188
W tym tygodniu1157
W tym miesiącu2246
Łącznie1726864