Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Zwycięstwo na jubileusz
Home 2015 październik Zwycięstwo na jubileusz

Zwycięstwo na jubileusz

Drukuj

JuveniaBuKSBdowlani Lublin – Juvenia Kraków 13:12 (13:12)

Piękny prezent sprawili seniorzy na 40-lecie klubu pokonując faworyzowaną Juvenię Kraków 13:12. Było to główne wydarzenie uroczystości jubileuszowych.

Warto przypomnieć, że w pierwszej rundzie przegraliśmy na wyjeździe aż 0:36. Dzisiejsi rywale to do niedawna zespół ekstraligowy. Zrezygnowali z udziału w rozgrywkach na najwyższym szczeblu ze względów finansowych.       

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla gospodarzy. Po doskonale rozegranym maulu autowym Bartłomiej Jasiński zdobył przyłożenie, a skutecznie podwyższył Arkadiusz Gospodarek. Prowadziliśmy 7:0. Kolejne trzy punkty z karnego dołożył Gospodarek i było już 10:0. Goście walczyli bardzo ambitnie. Zdobyli pięć punktów zmniejszając prowadzenie Budowlanych do 10:5. Gospodarek ponownie z karnego dodał gospodarzom 3 punkty. W końcówce pierwszej części meczu goście uzyskali 7 punktów ustalając wynik do przerwy na 13:12 dla lublinian.

Druga połowa to bardzo ostra i wyrównana walka, która zakończyła się niecodziennym w rugby wynikiem 0:0 i końcowym sukcesem Budowlanych.  

Trzecie z rzędu cenne zwycięstwo, doda drużynie pewności siebie i pozwoli na spokojne przygotowywanie się do rundy wiosennej.

Skład:
Kamil Wiecaszek, Adam Bobruk, Robizon Kelberashvili, Michał Świderski, Bartłomiej Gawroński, Paweł Niedziółka, Konrad Zając, Bartłomiej Jasiński, Wojciech Lubisz (Tomasz Mietlicki), Arkadiusz Gospodarek, Mariusz Zając, Bartłomiej Mazur, Patryk Ćwieka, Jakub Gładkowski (Michał Rachwał), Patryk Jasiński.

Punkty:

Arkadiusz Gospodarek 8,
Bartłomiej Jasiński 5.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj113
Wczoraj188
W tym tygodniu1145
W tym miesiącu2234
Łącznie1726852