Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Dobry występ w Warszawie
Home 2015 październik Dobry występ w Warszawie

Dobry występ w Warszawie

Drukuj

W niedzielę, 25.10.2015, w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży rozegranym w Warszawie bardzo dobrze spisali się najmłodsi zawodnicy Budowlanych Lublin.

W kategorii młodzików nasza drużyna zajęła 4 miejsce. W grupie wygrała z Krakowem 33:0, zremisowała z Pogonią Siedlce 0:0, Budowlanymi Łódź 0:0 zajmując drugie miejsce. W meczu o brązowy medal przegrała po dogrywce z Orkanem Sochaczew 5:7.

Końcowa kolejność

1. Pogoń Siedlce
2. Arka Gdynia
3. Orkan Sochaczew
4. Budowlani Lublin
5. Orkan Sochaczew
6. BBRC Łódź
7. Kraków
8. Sparta Jarocin

Jeszcze lepiej spisali się mini żacy prowadzeni przez Jacka Homę. W grupie wygrali z AZS Warszawa 9:0, Pogonią Siedlce 6:2, Arką II Gdynia 6:0 i Orkanem Sochaczew 2:0. W meczu o pierwsze miejsce ulegli Arce I Gdynia 0:8. Naszym najskuteczniejszym zawodnikiem był Mikołaj Niedziółka, który aż 9 razy położył piłkę na polu punktowym rywali.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Wczoraj13
W tym tygodniu48
W tym miesiącu154
Łącznie1724519