Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Mikołajkowy Turniej Rugby Tag
Home 2015 grudzień Mikołajkowy Turniej Rugby Tag

Mikołajkowy Turniej Rugby Tag

Drukuj

W sobotę, 19.12.2015 w Jarocinie został rozegrany Mikołajkowy Turniej Rugby Tag.

Nasz klub reprezentowały dwie ekipy w kategoriach kl. V i VI szkoły podstawowej oraz I i II gimnazjum. Ze względu na dużą ilość zgłoszonych drużyn mecze rozgrywane były w dwóch jarociński halach sportowych.

W kategorii klas V i VI wystąpiło aż 16 ekip! Zawodnicy Budowlanych Lublin uplasowali się na 8 miejscu. Należy podkreślić, że ekipę tę stanowili, w większości zawodnicy, którzy niedawno rozpoczęli treningi w klubie.

Wyniki
1. KS Budowlani Lublin – BBRC Łódź                   4:0
2. KS Budowlani Lublin – Owal Leszno                1:1
3. KS Budowlani Lublin – Gorce Raba Niżna        0:6
4. KS Budowlani Lublin – Arka Gdynia                  2:4
5. KS Budowlani Lubin – Ogniwo Sopot               2:4

W kategorii klas I i II gimnazjum wystartowało 8 ekip. Nasi zawodnicy uplasowali się na 3 miejscu.