Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Ferie z rugby
Home 2016 luty Ferie z rugby

Ferie z rugby

Drukuj

W dniach 13-17.02.2016 odbyły się „Ferie z rugby” zorganizowane dla najmłodszych zawodników KS Budowlani Lublin.

Pod okiem trenerów Rafała Jadacha i Sebastiana Berestka  młodzi rugbiści wzięli udział w obozie sportowym w Krasnymstawie. Trenowali na obiektach tamtejszego MOSiR i Zespołu Szkół nr 1.


Program pobytu obejmował dwa treningi dziennie. Zajęcia odbywały się w hali sportowej, na macie zapaśniczej i boisku ze sztuczną nawierzchnią. Mimo napiętego harmonogramu nie zabrakło czasu na wizytę na pływalni i lodowisku.

Dodatkowo przez dwa dni kadrę trenerską wsparli dwaj czołowi gracze drużyny seniorów Maciej Grabowski i Wojciech Lubisz.


Wszyscy zawodnicy byli ogromnie zaangażowani podczas treningów. Szczególnie cieszą postępy najmłodszych, czyli mini-żaków, którzy podczas zgrupowania uczyli się nowych elementów i doskonalili grę w rugby (kontakt). Na dużej macie zapaśniczej, wymiarami zbliżonej do boiska żaków, mogli rozgrywać gry szkolne. Tym razem TAGI leżały głęboko schowane w worku ze sprzętem.

Mamy nadzieję, że praca treningowa wykonana podczas zgrupowania zaowocuje sukcesami w rywalizacji sportowej w nadchodzącym sezonie.


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wczoraj13
W tym tygodniu49
W tym miesiącu155
Łącznie1724520