Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Juniorzy i kadeci w Kijanach
Home 2016 luty Juniorzy i kadeci w Kijanach

Juniorzy i kadeci w Kijanach

Drukuj

Nie tylko najmłodsi spędzają ferie z rugby. Również ich starsi koledzy - kadeci i juniorzy wyjechali z Lublina na obóz sportowy.

W dniach 15-19.02.2016 łącznie 38 zawodników przebywało w Kijanach. Obie ekipy trenowały dwa razy dziennie.

Przed południem kadeci doskonalili sprawność ogólną i technikę indywidualną na macie, a juniorzy pracowali nad techniką indywidualną i kształtowaniem cech motorycznych na boisku Orlik.

Po południu drużyny trenowały wspólnie na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Podczas różnorodnych form gier, od uproszczonej po właściwą, doskonalili technikę i taktykę.

Po kolacji odbywały się treningi teoretyczne poświęcone analizie wideo gier treningowych, pogłębianiu znajomości przepisów gry, wiedzy z  zakresu diety sportowca oraz zagadnieniom antydopingu.


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Wczoraj13
W tym tygodniu48
W tym miesiącu154
Łącznie1724519