Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Sparing z Legią
Home 2016 luty Sparing z Legią

Sparing z Legią

Drukuj

Legia Warszawa – Budowlani Lublin 0:35

W piątek (26.02.2016) w późnych godzinach wieczornych na sztucznym boisku pod balonem nasi seniorzy zagrali pierwszy sparing w ramach przygotowań do nowego sezonu.

Poniżej krótka relacja trenera Sebastiana Berestka z tego spotkania:  

- Sparing odbył się na boisku bocznym PEPSI ARENY przy ul. Łazienkowskiej 3. Graliśmy systemem 3 x 20 min, a punkty można było zdobywać tylko przez przyłożenie. 

Pierwsze 20 minut to zdecydowana i widoczna przewaga naszej drużyny, większość czasu znajdowaliśmy się na połowie przeciwnika, prowadząc dobrą grę w stałych fragmentach oraz ciekawe i dynamiczne akcje ofensywne w grze otwartej. Skuteczna gra kombinacyjna oraz dobre współdziałanie formacji młyna i ataku zaowocowało zdobywaniem punktów przez zawodników obu formacji.

W kolejnych tercjach dokonaliśmy wielu zmian na różnych pozycjach i sprawdziliśmy kilka ustawień. Po tych roszadach gra nie straciła na dynamice i skuteczności.

Mieliśmy do dyspozycji 24. zawodników, a w Lublinie z powodu kontuzji i obowiązków zawodowych zostało jeszcze kilku.

Kolejny sparing odbędzie się w Lublinie 12.03.2016 (sobota) na bocznym boisku Areny o godzinie 15.00 z RC Ruda Śląska.


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wczoraj13
W tym tygodniu51
W tym miesiącu268
Łącznie1723380