Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Porażka w eliminacjach Mistrzostw Polski Kadetów
Home 2016 kwiecień Porażka w eliminacjach Mistrzostw Polski Kadetów

Porażka w eliminacjach Mistrzostw Polski Kadetów

Drukuj

Budowlani Lublin – Juvenia Kraków 0:49 (0:21)

Pomimo porażki widać było postępy w grze naszej drużyny. Przez 20 minut gra toczyła się na połowie gości, a wynik był remisowy 0-0. Niestety w końcówce pierwszej połowy atak Juvenii wykorzystał błędy w obronie 1 na 1 i łatwo zdobył trzy przyłożenia.

Druga połowa również przebiegała pod dyktando gości, chociaż w ostatnich ośmiu minutach Budowlani napierali pod ich polem i dążyli do zdobycia honorowych punktów.

W opinii trenera Piotra Chodunia lublinianie grali ambitnie, ale nierówno. Zbyt łatwo traciliśmy punkty w sytuacjach 1 na 1. Wynik nie odzwierciedla sytuacji boiskowych. Większe doświadczenie i przewaga zawodników z rocznika 2000 w drużynie gości zaowocowała ich pewnym zwycięstwem. Cieszy natomiast fakt, że w porównaniu z grą w jesieni Budowlani potrafili walczyć jak równy z równym.

Mamy nadzieję, że w następnych meczach również podejmą ambitną walkę z teoretycznie lepszymi przeciwnikami. Na uwagę zasługują udane debiuty Mateuszów - Kociuby i Kozaczuka.

Skład:
Rafał Ilczak, Jędrzej Grzelak (Eryk Wnuk), Mateusz Kociuba, Mateusz Kozaczuk, Gabriel Brożek, Adrian Jóźwiak, Sylwester Gąska (Przemysław Gil), Dominik Tomaszewski, Aleksander Mucha, Paweł Siedlecki, Kacper Pycka (Stanisław Wojciechowski), Grzegorz Kędzierski, Mikołaj Talarowski, Jakub Siczek (Krystian Litke), Jacek Komsta oraz Piotr Sulowski i Kamil Trąbka.


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wczoraj8
W tym tygodniu57
W tym miesiącu149
Łącznie1724193