Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Porażka w eliminacjach Mistrzostw Polski Kadetów
Home 2016 kwiecień Porażka w eliminacjach Mistrzostw Polski Kadetów

Porażka w eliminacjach Mistrzostw Polski Kadetów

Drukuj

Budowlani Lublin – Juvenia Kraków 0:49 (0:21)

Pomimo porażki widać było postępy w grze naszej drużyny. Przez 20 minut gra toczyła się na połowie gości, a wynik był remisowy 0-0. Niestety w końcówce pierwszej połowy atak Juvenii wykorzystał błędy w obronie 1 na 1 i łatwo zdobył trzy przyłożenia.

Druga połowa również przebiegała pod dyktando gości, chociaż w ostatnich ośmiu minutach Budowlani napierali pod ich polem i dążyli do zdobycia honorowych punktów.

W opinii trenera Piotra Chodunia lublinianie grali ambitnie, ale nierówno. Zbyt łatwo traciliśmy punkty w sytuacjach 1 na 1. Wynik nie odzwierciedla sytuacji boiskowych. Większe doświadczenie i przewaga zawodników z rocznika 2000 w drużynie gości zaowocowała ich pewnym zwycięstwem. Cieszy natomiast fakt, że w porównaniu z grą w jesieni Budowlani potrafili walczyć jak równy z równym.

Mamy nadzieję, że w następnych meczach również podejmą ambitną walkę z teoretycznie lepszymi przeciwnikami. Na uwagę zasługują udane debiuty Mateuszów - Kociuby i Kozaczuka.