Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Gramy w Lubartowie
Home 2016 kwiecień Gramy w Lubartowie

Gramy w Lubartowie

Drukuj

Pod koniec marca środowiskiem sportowym wstrząsnęła tragedia, jaka przydarzyła się piłkarzom trzecioligowej Wólczanki Wólki Pełkińskiej. W wypadku drogowym życie straciło pięciu młodych piłkarzy jadących na mecz.

W niedzielę, 17.04.2016, bezpośrednio po spotkaniu ligowym Lewartu Lubartów o godzinie 14.00 na boisko w Lubartowie wybiegną rugbiści Budowlanych i zagrają mecz w olimpijskiej odmianie rugby siedem.

W ten sposób wezmą udział w festynie charytatywnym, z którego pełny dochód zostanie przeznaczony na wsparcie rehabilitacji ciężko rannego w wypadku Krystiana Pydycha.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stadionu Lewartu i hojnego wsparcia akcji pomocy!  

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wczoraj8
W tym tygodniu57
W tym miesiącu149
Łącznie1724193