Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Przegrana z Juvenią
Home 2016 czerwiec Przegrana z Juvenią

Przegrana z Juvenią

Drukuj

KSBJuveniaJuvenia Kraków - Budowlani Lublin 27:14 (20:0)

Seniorom Budowlanych Lublin nie udało się pokonać, w decydującym o awansie do ekstraligi meczu, drużyny Juvenii Kraków. Pomimo ambitnej postawy musieli uznać wyższość rywala, który w poprzednim sezonie występował w ekstraklasie i nie był zagrożony spadkiem, a zrezygnował z udziału w rozgrywkach ze względów finansowych.

Już w 3. minucie, po karnym, gospodarze prowadzili 3:0, a po kilkunastu minutach 15:0. Do 30. minuty zaznaczyła się wyraźna przewaga Juvenii. Potem Budowlani nawiązali walkę,  jednak pod koniec pierwszej połowy krakowianie zdobyli kolejne przyłożenie i ustalili wynik do przerwy 20:0.

W drugiej połowie Budowlani wypracowali przewagę, która zaowocowała dwoma podwyższonymi przyłożeniami. Mieli jeszcze kilka niewykorzystanych sytuacji. Pod koniec meczu, po przechwycie, Juvenia ustaliła wynik na 27:14.