Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Operacja dla Kamila
Home 2016 sierpień Operacja dla Kamila

Operacja dla Kamila

Drukuj

Podstawowy zawodnik naszej drużyny – Kamil Wiecaszek – zmaga się z niegroźną torbielą w stawie kolanowym. Aby mógł wrócić do gry, niezbędna jest operacja. Zabieg kosztuje 5000 zł i pozwoli Kamilowi wznowić treningi już po dwóch tygodniach. Rozpoczęliśmy klubową zbiórkę na operację naszego kolegi i zachęcamy wszystkich sympatyków rugby i naszej drużyny do włączenia się.

Jeśli chcecie wesprzeć Kamila chociażby symboliczną złotówką, możecie przelać pieniądze bezpośrednio na konto klubu, dopisując w tytule „Kamil”.  

Z góry serdecznie dziękujemy!

Dane do przelewu:
KS Budowlani Lublin
ul. Krasińskiego 11
20-709 Lublin

Nr konta:
76 1240 2470 1111 0010 4533 2237

Tytuł przelewu:
„Kamil”

Fot. Elbrus Studio


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
Wczoraj2
W tym tygodniu13
W tym miesiącu139
Łącznie1722053