Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Blikkies Groenewald w Lublinie
Home 2016 wrzesień Blikkies Groenewald w Lublinie

Blikkies Groenewald w Lublinie

Drukuj

Na zaproszenie KS Budowlani Lublin od poniedziałku (12.09.2016) w naszym mieście przebywa trener reprezentacji Polski w rugby Blikkies Groenewald.

W poniedziałek przeprowadził treningi z kadetami i młodzikami oraz seniorami i juniorami klubu.

We wtorek na Arenie Lublin uczestniczył w konferencji prasowej przed czekającym nas meczem Polska – Ukraina. Udzielił obszernego wywiadu telewizji lubelskiej oraz poprowadził krótki pokaz treningowy dla potrzeb reklamowych przed meczem Polska – Ukraina.

W środę spotka się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej Nr 23, zaproponuje im gry i zabawy z owalną piłką. Po południu odbędzie trening z młodzikami i kadetami klubu, a wieczorem o 20.00 przeprowadzi zajęcia z seniorami i juniorami na Arenie.

Mamy nadzieję, że pobyt trenera z RPA przyczyni się do promocji meczu, który odbędzie się 24 września 2016 o godzinie 19.30.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do kibicowania reprezentacji Polski w rugby na stadionie Arena Lublin!  

Trener Blikkies Groenewald i reprezentant Polski
wychowanek KS Budowlani Lublin Stanisław Powała-Niedźwiecki
zapraszają na mecz

Fot. Czas na rugby

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Wczoraj13
W tym tygodniu48
W tym miesiącu154
Łącznie1724519