Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Rozpoczynamy sezon ligowy w Lublinie
Home 2016 wrzesień Rozpoczynamy sezon ligowy w Lublinie

Rozpoczynamy sezon ligowy w Lublinie

Drukuj

PogonKSBBudowlani Lublin - Pogoń Siedlce

W ubiegłym tygodniu Budowlani ulegli na wyjeździe Budowlanym Łódź SA 7:52. W niedzielę o godzinie 15.00 rozpoczną nowy sezon rugby w Lublinie. Na bocznym boisku Areny zmierzą się z Pogonią Siedlce.

Sezon 2016/2017 ze względu na zmianę systemu rozgrywek będzie nietypowy, bo trzyrundowy. Po powrocie do elity kraju ponownie w Lublinie będziemy mogli zobaczyć najlepsze drużyny rugby w Polsce.

Z przeciwnikiem z Siedlec Budowlani spotkali się niedawno w meczu sparingowym ulegając 17:29. Nasi rywale przed tygodniem sprawili miłą niespodziankę swoim kibicom pokonując zawsze groźną Arkę Gdynia na wyjeździe 25:23.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

Serdecznie zapraszamy kibiców!

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2
Wczoraj23
W tym tygodniu82
W tym miesiącu693
Łącznie1729793