Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Porażka z Pogonią Siedlce
Home 2016 wrzesień Porażka z Pogonią Siedlce

Porażka z Pogonią Siedlce

Drukuj

PogonKSBBudowlani Lublin – Pogoń Siedlce 10:29 (10:17)

Pogoń Siedlce przed tygodniem pokonała na wyjeździe Arkę Gdynia 25:23. Dzisiaj udowodniła, że zwycięstwo w Gdyni nie było przypadkowe. Goście pokazali się z dobrej strony, dominując szczególnie w formacji młyna, zarówno w młynach dyktowanych i maulach autowych. Byli drużyną lepszą i wygrali zasłużenie.

Siedlczanie objęli powadzenie już w 5 minucie (5:0). W 11. Oleksandr Leschschenko z rzutu karnego zmniejszył różnicę punktów na 3:5. A 15 minut później Budowlani doprowadzili do remisu po położeniu Wojciecha Króla i podwyższeniu Leschschenki (10:10). Na więcej punktów rywale dzisiaj nie pozwolili, chociaż, szczególnie w pierwszej części meczu, nasza drużyna próbowała nawiązać równorzędną walkę.

Mamy nadzieję, że kolejne mecze będą coraz lepsze, a jesienna runda wstępna pozwoli Budowlanym na dobre przygotowanie się do sezonu zasadniczego w przyszłym roku.