Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Porażka po walce
Home 2017 kwiecień Porażka po walce

Porażka po walce

Drukuj

LechiaKSBBudowlani Lublin – Lechia Gdańsk 17:30 (5:27)

Lechia to utytułowany zespół i od wielu lat zaliczany do faworytów rozgrywek ligowych. Budowlani to beniaminek ekstraligi. Kibice, którzy jak zwykle licznie przybyli na stadion przy ul. Krasińskiego, liczyli na niespodziankę. Pomimo dzielnej postawy i wygrania drugiej części spotkania nie udało się pokonać przyjezdnych z Wybrzeża. Podobnie jak tydzień temu o wyniku zadecydował początek meczu. Trzy punkty z rzutu karnego, bardzo efektowny i skuteczny maul i po kilkunastu minutach Lechia prowadziła 10:0. Po stracie piłki przez Budowlanych w akcji ofensywnej, skuteczna kontra Lechii zakończyła się 7 punktami i zanosiło się na wysoką porażkę (0:17). Humory lublinian poprawił Rafał Szrejber, który wrócił do macierzystego klubu po kilku latach występów w Arce Gdynia, zdobywając pięć punktów. Do przerwy Lechia prowadziła 27:5. Druga odsłona to heroiczna walka gospodarzy o poprawienie wyniku. Częściowo się udało, bo drugą połowę wygrali 12:3. Do punktu bonusowego zabrakło jednego przyłożenia.