Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Porażka w Gdyni
Home 2017 maj Porażka w Gdyni

Porażka w Gdyni

Drukuj

KSBArkaArka Gdynia – Budowlani Lublin 41:17 (17:0)

Budowlani bardzo dobrze rozpoczęli mecz i przez 25 minut byli zdecydowanie przeważającą stroną. Niestety, nie umieliśmy udokumentować przewagi zdobyczami punktowymi. W końcówce pierwszej połowy trzy akcje Arki dały jej wyraźne prowadzenie 17:0. Po przerwie nasz zespół toczył wyrównany pojedynek. Jednak nie udało się przywieźć choćby jednego punktu z trudnego gdyńskiego terenu. Lubelski zespół wystąpił w osłabionym składzie, a w trakcie meczu trzech kolejnych graczy doznało kontuzji. Za tydzień bardzo ważne spotkanie z Juvenią Kraków.