Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Wysokie zwycięstwo w półfinale
Home 2010 czerwiec Wysokie zwycięstwo w półfinale

Wysokie zwycięstwo w półfinale

Drukuj

Budowlani Lublin rugbyBudowlani Lublin - Pogoń Siedlce 50:10 (21:7)

Budowlani Lublin są o krok bliżej aby awansować do ekstraligi rugby. Dziś w meczu półfinałowym lubelska ekipa pokonała Pogoń Siedlce 50:10. Nasi zawodnicy zaczęli spotkanie bardzo skoncentrowani, od początku narzucając rywalom własny styl gry. Na rezultaty nie trzeba było długo czekać. Już po kilku minutach rugbiści z ul. Krasińskiego prowadzili 7:0, jeszcze przed przerwą nasi zdobyli kolejne dwa przyłożenia, które udało się skutecznie podwyższyć. Przeciwnicy odpowiedzieli siedmioma punktami. Po pierwszej części spotkania na tablicy widniał  wynik 21:7. W drugiej połowie przewaga lubelskiej drużyny stała się jeszcze bardziej wyraźna. Budowlani będąc prawie cały czas w ataku, mieli okazję zaprezentować własnej publiczności wiele widowiskowych i co najważniejsze skutecznych akcji. Goście odpowiedzieli jedynie celnie wykonanym rzutem karnym. Ostateczny wynik spotkania to 50:10 dla Budowlanych Lublin.

Już za tydzień czeka nas najważniejszy mecz sezonu - finał o wejście do ekstraligi rugby.