Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Porażka z Ogniwem
Home 2018 czerwiec Porażka z Ogniwem

Porażka z Ogniwem

Drukuj

OgniwoKSBBudowlani Lublin – Ogniwo Sopot 16:34 (9:15)

Po bardzo wyrównanym meczu Budowlani ulegli aktualnemu wicemistrzowi Polski Ogniwu Sopot. Pierwsze punkty zdobyli goście, obejmując prowadzenie w 15 minucie 5:0. Piotr Skałecki dwoma celnymi rzutami karnymi wyprowadził gospodarzy na prowadzenie 6:5 Kolejne punkty zdobywali sopocianie (podwyższone przyłożenie i karny), w końcówce trzy punkty ponownie zdobył Piotr Skałecki. Do przerwy przegrywaliśmy 9:15.

Drugą połowę lepiej zaczęło Ogniwo podwyższając wynik na 22:9. Przyłożenie zdobyte przez Tomasza Zduńczuka (podwyższone) zmniejszyło prowadzenie Ogniwa do 6 punktów (16:22). W ostatnich minutach zawodów straciliśmy dwa przyłożenia, przegrywając ostatecznie 16:34. Wynik z pewnością nie oddaje walki na boisku i jej wyrównanego przebiegu.

Był to ostatni mecz naszych seniorów w pierwszej rundzie ekstraligi. Przypomnijmy, że drużyna Budowlanych awansowała do pierwszej szóstki, która będzie walczyła o medale jesienią tego roku.