Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Grand Prix Juniorów Rugby 7
Home 2018 październik Grand Prix Juniorów Rugby 7

Grand Prix Juniorów Rugby 7

Drukuj

W niedzielę, 14 października br. na boisku MOSiR w Sochaczewie, odbył się I turniej Grand Prix Juniorów w Rugby 7-osobowym. Zwycięzcą turnieju został zespół gospodarzy, który w finałowym meczu pokonał rówieśników z Krakowa.

Nasza drużyna juniorów zajęła 5 miejsce w klasyfikacji końcowej turnieju. Ulegliśmy w fazie grupowej Pogoni Siedlce 5:12, Orkanowi Sochaczew 5:28, w meczach o miejsca wygraliśmy z Budowlanymi Łódź 12:0 i BBRC Łódź 52:7.