Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Wyróżnienie dla KSB
Home Aktualności Juniorzy Wyróżnienie dla KSB

Wyróżnienie dla KSB

Drukuj

11 stycznia 2019 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Grottgera 2 w Lublinie odbyło  się "Podsumowanie Sportowe Roku 2018", na które prezydent Lublina - Krzysztof Żuk, zaprosił delegację naszego klubu.

Podczas spotkania lubelskiego środowiska sportowego, Klub Sportowy "Budowlani" Lublin został uhonorowany wyróżnieniem za zdobycie przez drużynę juniorów brązowego medalu Mistrzostw Polski Juniorów Rugby 7 w 2018 r.

W imieniu Pana Prezydenta wyróżnienie, na ręce prezesa KS Budowlani Lublin - Jacka Zalejarza, wręczyła wiceprezydent Lublina pni Beata Stepaniuk-Kuśmierzak.

Prezesowi naszego klubu towarzyszyli zawodnicy, którzy przyczynili się do zdobycia medalu: Paweł Siedlecki oraz Jakub Michno.

Oczywiście otrzymanie wyróżnienia było możliwe dzięki zaangażowaniu całej drużyny juniorów naszego klubu w składzie: Kacper Pycka, Patryk Walkowski, Adrian Jóźwiak, Karol Sałatka, Gabriel Brożek, Jakub Łakomy, Stanisław Wojciechowski, Aleksander Mucha, Grzegorz Kędzierski, Dominik Tomaszewski, Paweł Siedlecki, Jakub Michno, Aleksander Moczulski, Mateusz Kozaczuk.

Zawodnicy obecni na spotkaniu, dodatkowo otrzymali książki - "Lubelscy Olimpijczycy", których współautorem jest wieloletni trener KS Budowlani Lublin - Maciej Powała-Niedźwiecki.


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Wczoraj13
W tym tygodniu48
W tym miesiącu154
Łącznie1724519