Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Pożegnanie
Home Aktualności Seniorzy Pożegnanie

Pożegnanie

Drukuj

Drodzy Czytelnicy!

Od niemal szesnastu lat istnieje strona internetowa Klubu Sportowego „Budowlani” Lublin. Dokładnie 2 kwietnia 2003 roku ukazał się pierwszy komunikat o założeniu serwisu. Przez te wszystkie lata staraliśmy się podawać jak najrzetelniejsze i aktualne informacje.

Staraliśmy się, w miarę możliwości, przekazywać wyniki, składy i inne ważne informacje na temat zawodników, drużyn, trenerów i działań Klubu.

Staraliśmy się nie pomijać żadnej imprezy z udziałem osób związanych z naszym Klubem.

Teraz przyszedł czas pożegnania. Jest to nasz ostatni wpis w obecnym kształcie strony. Kończymy swoją misję, dziękujemy naszym czytelnikom i kibicom za życzliwość i wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że spełniliśmy swoje zadanie.

W najbliższych dniach strona „Budowlanych” ukaże się w nowej szacie graficznej. Od tej pory będzie prowadzona przez nowy zespół redakcyjny.

Dziękujemy i żegnamy!
Bożena i Maciej Powała-Niedźwieccy 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj109
Wczoraj188
W tym tygodniu1141
W tym miesiącu2230
Łącznie1726848