Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Staż kadetów
Home 2010 sierpień Staż kadetów

Staż kadetów

Drukuj

pzrReprezentacja Polski wypadła bardzo dobrze w niedawno zakończonym stażu kadetów FIRA. Polacy wygrali turniej, w którym występowały ekipy z Ukrainy i Rumunii. Nasza drużyna zremisowała z Rumunią 0:0 i pewnie wygrała z Ukrainą 45:0. Drugi skład Polski przegrał z Rumunią 0:10 i pokonał Ukrainę 15:5. Cieszy dobra postawa zawodników naszego klubu. Jakub Bobruk grał w ekipie Polski B a Patryk Ćwieka zdobył przyłożenie występując w drużynie Polski A. Niestety kontuzja odniesiona na treningu nie pozwoliła na występ trzeciemu z reprezentantów Budowlanych - Arkadiuszowi Maksimowi. Oprócz naszych zawodników na stażu był także lubelski szkoleniowiec - Sebastian Berestek, który swoim doświadczeniem wspierał sztab szkoleniowy.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj6
W tym tygodniu11
W tym miesiącu28
Łącznie1722081